تنظیم و سفارشی سازی هر سایت و قالب آن امری دشوار و طولانی است بنابراین بکاپ گرفتن از تنظیمات قالب میتواند سایت شما را تا حدودی در از دست دادن اطلاعات ایمن کند. بنابراین توصیه می شود پس از اتمام تنظیم قالب و سفارشی سازی آن حتما از آن بکاپ تهیه کنید. اما این کار چگونه انجام میشود؟ با ما همراه باشید تا نحوه بکاپ گرفتن از تنظیمات قالب enfold را برای شما عزیزان توضیح دهیم.

آموزش بکاپ گرفتن از تنظیمات قالب انفولد

برای تهیه نسخه پشتیبان از تنظیمات قالب انفولد، به بخش ایران انفولد » تنظیمات قالب » درون ریزی / برون بری مراجعه بفرمایید. در این قسمت تنظیمات مختلفی قرار گرفته ک اولین مورد به شما در بکاپ گرفتن از تنظیمات کمک می کند.

آموزش بکاپ گرفتن از تنظیمات قالب انفولد

حالا تنها کاری که لازم است انجام دهید کلیک بر روی دکمه برون بری فایل پیکربندی پوسته است. با کلیک بر روی این گزینه، یک فایل با فرمت txt بر روی سیستم شما دانلود خواهد شد که میتوانید آن را بعدا بر روی سایت تان یا سایت های دیگر از طریق گزینه درون ریزی فایل تنظیمات قالب در همین بخش درون ریزی کنید.

امیدواریم این سری از مقالات آموزش قالب enfold نیز برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد، در صورتی که سوال و یا نظری در رابطه با این مطلب داشتید می توانید در بخش نظرات این مقاله با ما درمیان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *