با ایران انفولد و تیم پشتیان ما در تماس باشید…

قبل از هر چیز، نگاهی به این سوالات پرتکرار بندازید، شاید جوابتون اینجا بود.

آیا قالب انفولد محدودیت نصب دارد؟

خیر، قالب انفولد که در ایران انفولد عرضه می شود هیچ گونه محدودیت نصبی نداشته و شما می توانید بدون هیچ محدودیتی از ان استفاده کنید.

پس از خرید قالب انفولد از ما، شما 6 ماه پشتیبانی را از ما دریافت خواهید کرد. این پشتیبانی شامل پشتیبانی از طریق تلفن، در پیام رسان ها از جمله تلگرام و واتس اپ انجام خواهد شد.

قالب انفولد از آنجایی که دارای صفحه ساز پیشرفته و امکانات فوق العاده ای است شما می توانید از آن برای هر موضوعی استفاده کنید. به عنوان مثال شما می توانید از قالب انفولد برای طراحی سایت تان در موضوعات مختلفی مانند شرکتی، ورزشی، خبری، بلاگ، شخصی، وکالت، پزشکی و… استفاده کنید.

از زمانی که وارد سایت ایران انفولد می شوید تیم پشتیبانی ما همراه شما خواهند بود.

کاربرانی که قالب enfold را از سایت ما تهیه می کنند، به صورت کامل می توانند از پشتیبانی و خدمات ما بهره مند شوند. این خدمات شامل پشتیبانی از طریق پیام رسان ها مانند تلگرام و واتس اپ و هم چنین به صورت تلفنی خواهد بود، دلیل انتخاب این راه های ارتباطی این است که بتوانیم در کم ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشیم و مشکلات شما را حل کنیم. می توانید هرگونه مشکل در رابطه با قالب انفولد را با تیم پشتیبانی ما در میان گذاشته و در کم ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

قالب هایی که در وب سایت ایران انفولد ارائه می شوند کاملا تست شده و اورجینال هستند و ما این مورد مهم را برای شما عزیزان تضمین می کنیم. اما در صورتی که در قالب مشکلی پیدا کردید و آن را به تیم پشتیبانی اطلاع رسانی کردید، اما تیم پشتیبانی ایران انفولد قادر به حل آن نبود، می توانید درخواست بازگشت وجه کرده و هزینه خود را دریافت کنید.

قالب ایران انفولد هیچ گونه محدودیتی در نصب ندارد و شما عزیزان می توانید آن را بر روی هر تعداد سایتی که تمایل دارید نصب کرده و استفاده کنید.

 

با ما در تماس باشید…

شما عزیزان می توانید با استفاده از راه های زیر با ما تماس گرفته و در کمترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.