توجه داشته باشید : تمامی افرادی که از وب سایت ایران انفولد خرید می کنند، به این منزله است که با قوانین سایت ایران انفولد موافق بوده و طبق آن خرید خود را انجام داده اند.

آخرین ویرایش در 9/8/98


حقوق مشتری

  • تمامی اطلاعات شما عزیزان نظیر شماره همراه، ایمیل و… نزد سایت ایران انفولد محفوظ خواهند ماند و به هیچ عنوان در اختیار شخص دیگری قرار نخواهند گرفت.
  • ایران انفولد خود را موظف می داند که محصولی اورجینال و بدون مشکل در اختیار کاربر قرار دهد.
  • در صورتی محصول دارای مشکلاتی بوده و کارشناس ایران انفولد قادر به حل آن مشکلات نباشد، کاربر می تواند در خواست بازگشت وجه کرده و طبق قوانین بازگشت وجه هزینه خود را دریافت کند.
  • ایران انفولد خود را موظف میدانید که در اسرع وقت پاسخگوی مشتریان خود بوده و مشکلات آن ها را برطرف سازد.

حقوق ایران انفولد

  • محصول ارائه شده ممکن است با افزونه های وب سایت کاربر تداخل داشته باشد، در این حالت ایران انفولد مسئولیتی بابت حل مشکل و یا رفع تداخل نداشته و این کار باید توسط طراحی اصلی انجام شود.
  • وب سایت ایران انفولد بر روی محصولات خود هیچ گونه لایسنسی قرار نمی دهد، اما پشتیبانی در ازای هر فروش برای یک وب سایت می باشد. بنابراین هر کاربر برای سایت اضافه ای که از قالب ایران انفولد استفاده می کند و تقاضای پشتیبانی را دارد، باید هزینه پشتیبانی به مبلغ 39000 تومان پرداخت کند.
  • پشتیبانی ایران انفولد تنها مخصوص قالب انفولد است و پشتیبانی و حل مشکلات افزونه ها و یا قالب های دیگر بر عهده ی پشتیبان ما نمی باشد.
  • ایران انفولد در قبال نوع استفاده مشتری از قالب های به فروش رفته هیچ گونه مسئولیتی ندارد. همچنین کاربرانی که قالب ایران انفولد را خریده و از طرف خود به افراد دیگر به فروش می رسانند تحت پیگرد قانونی قرار گرفته و دسترسی آن ها به قالب انفولد (Enfold) و حساب کاربری قطع خواهد شد.

گارانتی بازگشت وجه

گارانتی بازگشت وجه زمانی اجرا خواهد شد که محصولی را که از ما دریافت کرده اید دچار مشکلی باشد که از طرق پشتیبان های ما پس از درخواست حل نشود، و یا پشتیبانی به شما ارائه نشود.

  • در صورتی که کاربری تقاضای بازگشت وجه داشته باشد، باید از طریق پشتیبانی درخواست خود را با پشتیبان سایت درمیان بگذارد، کارشناس ایران انفولد در صورت وجود مشکل، آن را برطرف خواهد کرد. اما حالتی که پشتیبان و کارشناس های ایران انفولد قادر به حل مشکل نباشند، وجه محصول به فرد بازگشت داده خواهد شد.

توضیحات تکمیلی : باید توجه داشته باشید که مشکلات همیشه از طرف قالب نیست، گاهی اوقات ممکن است منابع هاست شما پایین باشد، در صورتی که قالب به منابع بیشتری برای اجرای بدون نقص نیاز دارد، یا ممکن است مشکل از طرف آنتی ویروس هاست تان باشد که به اشتباه کدی را بلاک می کند و باعث اجرای به اشتباه یا عدم اجرای آن کد می شود. بنابراین مشکلات همیشه مشکلات از طرف قالب نیستند.


 

در صورتی که هرگونه سوال یا مشکلی دارید میتوانید با ما از بخش تماس با ما در ارتباط باشید.