با سلام و درود خدمت شما دوستان عزیز،

در این سری از مقالات آموزش قالب انفولد قصد داریم در رابطه با تنظیمات مربوط به سربرگ قالب enfold با شما عزیزان صحبت کنیم و در واقع تنظیمات این بخش ها را برای راحتی شما عزیزان معرفی کرده تا به آسانی بتوانید تنظیمات مورد نظرتان را روی سایت تان اعمال کنید.

آموزش تنظیمات سربرگ قالب انفولد

کل تنظیمات بخش سربرگ مربوط به هدر سایت ما، ابعاد، ظاهر و رفتار آن است. به لطف قالب های بروز وردپرس مثل همین قالب انفولد امروزه می توانیم بدون هیچ دانش برنامه نویسی، تنها با چند کلیک سخت ترین افکت ها و رفتارها را بر روی قالب سایتمان اعمال کنیم.

آموزش تنظیمات سربرگ قالب انفولد

آموزش امروز ما مربوط به تب حالت سربرگ است، با ما همراه باشید تا این بخش را معرفی و بررسی کنیم. در ادامه تنظیمات مختلف این بخش را با توضیح معرفی خواهیم کرد :

  • اندازه سربرگ : در این بخش می توانید ارتفاع سربرگ سایت تان را انتخاب کنید، به عنوان مثال می توانید انتخاب کنید که ارتفاع آن کوچک یا بزرگ باشد. حتی اگر این دو مورد هم نتوانست نظر شما را جلب کند، میتوانید ارتفاع را به صورت دستی وارد کنید.
  • استایل سربرگ : در این بخش می توانید انتخاب کنید که به عنوان مثال سربرگ سایت شما با حالت سایه نمایش داده شود، حالت مینیمال یا ساده باشد یا… .
  • عنوان و موقعیت کاربر در سربرگ : این بخش مربوط به نمایش عنوان صفحات و نمایش ریزآدرس یا همان breadcrumb ها است که شما میتوانید انتخاب کنید آیا تمایل دارید هر دو نمایش داده شود یا تنها یک مورد از آن ها نمایش داده شود.
  • موقعیت لوگو و منو : این گزینه مربوط به تعیین جایگاه لوگو و فهرست در سربرگ سایت شما است.

در مقاله بعدی به تب رفتار سربرگ میپردازیم و این بخش را معرفی خواهیم کرد. در صورتی که در رابطه با این آموزش قالب انفولد سوال یا نظری داشتید می توانید با ما در بخش نظرات درمیان بگذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *