با سلام و درود خدمت شما دوستان و همراهان ایران انفولد،

در این سری از مقالات آموزش قالب انفولد قصد داریم در رابطه با ادامه آموزش تنظیمات فهرست اصلی این قالب وردپرس صحبت کنیم که مبانی این قسمت در رابطه با منوی موبایل می باشد. در این قسمت هرکدام از تنظیمات فهرست اصلی برای موبایل را توضیح داده و بررسی میکنیم که هر یک چه تغییراتی بر روی فهرست سایت ما اعمال خواهند کرد.

آموزش تنظیمات فهرست اصلی قالب انفولد

با مراجعه به تنظیمات قالب انفولد » فهرست اصلی می تونید تنظیمات مربوطه را مشاهده فرمایید. در قسمت قبلی در رابطه با بخش عمومی صحبت کردیم بنابراین در این قسمت در مورد بخش منوی موبایل و استایل منوی موبایل صحبت خواهیم کرد.

آموزش تنظیمات فهرست اصلی قالب انفولد

در ادامه هرکدام از آیتم ها را برای شما توضیح خواهیم داد :

  • آیکون منو موارد زیر منو : در این آیتم می توانید مشخص کنید که زیرمنوها هم در فهرست موبایل سایت شما نمایش داده شوند یا خیر، یا می توانید انتخاب کنید که با کلیک روی فهرست اصلی آیتم های زیرمنو نمایش داده شوند.
  • استایل آیکون منو : در موبایل، در قسمت سربرگ یک آیکون سه خطی که کلید باز شدن فهرست سایت تان است نمایش داده می شود که شما در این قسمت می توانید کوچک یا بزرگی این آیکون را مشخص کنید.
  • استایل پوشش منو : این آیتم مربوط به تنظیمات استایل کلی فهرست است، می توانید انتخاب کنید که فهرست به صورت یک سایدبار یا به طور کامل صفحه را گرفته و نمایش داده شود.

و اما به بخش آخر یعنی استایل منوی موبایل بپردازیم :

  • رنگ آیکون منو : در این آیتم می توانید رنگ بندی آیکون منو موبایل را مشخص کنید.
  • عرض شناور : این گزینه مربوط به عرض سایدباری است که برای نمایش فهرست باز می شود، بنابراین با کم و زیاد کردن این گزینه می توانید عرض آن را تغییر دهید.

امیدواریم این سری از مقالات آموزش قالب enfold نیز برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد، در صورتی که سوال و یا نظری در رابطه با این مطلب داشتید می توانید در بخش نظرات این مقاله با ما درمیان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *