با سلام و درود خدمت شما دوستان عزیز ایران انفولد،

در این سری از مقالات آموزش قالب انفولد قصد داریم در رابطه با آموزش تنظیمات فهرست قالب انفولد صحبت کنیم که می توانید با استفاده از آن ظاهر و رابط کاربری بهتری به وب سایت خود ببخشید. این بخش از تنظیمات قالب enfold به سه بخش تقسیم شده که در هر قسمت به یکی از آن ها می پردازیم.

آموزش تنظیمات فهرست اصلی قالب انفولد

ابتدا باید قسمت پیشنمایش را معرفی کنیم که با تغییراتی که در قسمت تنظیمات اعمال میکنید، یک پیشنمایش از آنچه قرار است نمایش داده شود را مشاهده خواهید کرد :

آموزش تنظیمات فهرست اصلی قالب انفولد

تصویر بالا که در قسمت بالای تنظیمات تان مشاهده می کنید همان پیشنمایش است که برای نتیجه گیری بهتر در اختیار ما قرار گرفته است.

قسمت اول تنظیمات فهرست که قرار است در رابطه با آن صحبت کنیم مربوط به بخش عمومی است که تنظیمات اصلی فهرست در قالب enfold می باشد. توضیحات را در ادامه مطالعه خواهید کرد :

آموزش تنظیمات فهرست اصلی قالب انفولد

  • موارد منو برای دسکتاپ : در این قسمت می توانید انتخاب کنید که فهرست شما به شکل آیکون و یا متن نمایش داده شود.
  • منوی جایگزین برای موبایل : در صورتی که تمایل دارید در نسخه موبایل سایت شما فهرستی متفاوت از آنچه در دسکتاپ نمایش داده میشود را نمایش دهید، می توانید در این قسمت آن فهرست را انتخاب کنید.
  • موارد منو برای موبایل : این گزینه مربوط به فعال سازی فهرست برای یک سری خاص از تلفن های هوشمند است.
  • جداکننده بین آیتم های منو : در صورتی که تمایل دارید بین هر گزینه فهرست یک جداکننده نمایش داده شود می توانید ازاین طریق فعال کنید.
  • افزودن آیکون جستجو در فهرست اصلی : همانطور که از اسمش پیداست می توانید با فعال کردن این گزینه، آیکون جستجو را در سایت خود نمایش دهید.

امیدواریم این سری از مقالات آموزش قالب انفولد ما برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد. در صورتی که نظر و یا سوالی دارید می توانید با ما از قسمت نظرات همین مطلب درمیان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *