با سلام و درود خدمت شما دوستان عزیز ایران انفولد،

در این سری از مقالات آموزش قالب enfold قصد داریم در رابطه با قابلیت پیش بارگذاری صفحات در این قالب وردپرس صحبت کنیم که ممکن است به کار شما بیاید و از این قابلیت جالب استفاده کنید.

آموزش فعالسازی حالت پیش بارگذاری صفحات قالب انفولد

آموزش فعالسازی حالت پیش بارگذاری صفحات قالب انفولد

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید این یک نمونه است از آنچه بر روی سایت شما اجرا خواهد شد. زمانی که شخصی صفحات سایت شما را باز میکند، به جای آن که از همان اول صفحه سایت شما را مشاهده کند، یک صفحه لودینگ روی صفحه اصلی شما باز می شود و تا زمانی که صفحه کاملا لود شود این لودینگ را مشاهده خواهد کرد. پس از بارگذاری کامل صفحه، لودینگ کنار رفته و صفحه سایت شما را به او نمایش خواهد داد.

برای فعال سازی این قابلیت بر روی قالب انفولد به بخش تنظیمات قالب مراجعه کنید. در بخش تنظیمات قالب انفولد » پیش بارگذاری را پیدا خواهید کرد که در این قسمت می توانید این قابلیت را فعال کنید.

آموزش فعالسازی حالت پیش بارگذاری صفحات قالب انفولد

در قسمت اول تیک گزینه پیش بارگذاری را فعال کنید تا قابلیت روی سایت شما فعال شود.

در قسمت بعد انیمیشن برگه را در صورتی که تمایل دارید روی برگه سایت شما یک صفحه کشیده شده و سپس لودینگ را نمایش دهد فعال کنید.

در نهایت شما میتوانید لوگوی خود را در کنار انیمیشن لودینگ قرار دهید تا در صفحه لودینگ نمایش داده شود. برای این کار در ابزار آپلود لوگوی سایت تان را آپلود کرده و در نهایت تنظیمات را ذخیره کنید تا تغییرات بر روی سایت تان اعمال شود.

امیدواریم این سری از مقالات آموزش قالب enfold نیز برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد، در صورتی که سوال و یا نظری در رابطه با این مطلب داشتید می توانید در بخش نظرات این مقاله با ما درمیان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *